Jump to content
MiniPrison.Lt

_dxmea

Sargybos Direktorė
 • Pranešimų kiekis

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą matytas

 • Laimėtos dienos

  4

_dxmea last won the day on Sausis 12

_dxmea had the most liked content!

Reputacija

16 Geros reputacijos

Apie _dxmea

 • Rank
  Eilinis

Informacija

 • Blokas serveryje:
  A

Kontaktinė informacija

 • Discord:
  _ժ×ʍҽą#6852

Profilį peržiūrėjo

100 profilio peržiūros
 1. ANKETA: Koks Jūsų vardas žaidime?: Kiek Jums yra metų?: Papasakokite apie save: Kokio bloko (rango) esate?: Kiek kartų buvote nubaustas šiame serveryje?: Kiek ketinate žaisti šiame serveryje per parą?: Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje?: Jūsų kontaktai (Tik discord'as): KLAUSIMAI IR SITUACIJOS: 1. Kokie įtarimo lygiai, už ką jie yra duodami?: 2. Išvardinkite kontrabandą: 3. Ką darysite jei žaidėjas Jums įtrenkia su meškere?: 4. Ką darysite jeigu žaidėjas į Jus metė gniūžtę?: 5. Kur pranešite, jog negalite/negalės
 2. Jei sargybinis nusižengė, apie jį galite pranešti čia Temos pavadinimas turi būti ,,Sargybinio [nick] nusižengimas'' Temoje turi būti aprašytas nusižengimas ir įrodanti nuotrauka arba vaizdo įrašas. Pildyta anketa ne pagal anketos formą iškart bus atmesta! Sargybinio nick: Padarytas nusižengimas: Nuotrauka/vaizdo įrašas įrodantis nusižengimą:
 3. Sargybos darbo informacija * Sargybinis privalo atlikti savo pareigą t.y. saugoti kalinius nuo agresyvių kalinių. * Sargybinis negali dirbti kaip kalinys t.y. kasti block'us ir pardavinėti supirkėjui. * Sargybinis negali pažeisti taisyklių, nurodytų šioje temoje (pažeidus taisyklę gauni įspėjimą, surinkus 3 įspėjimus - išmetimas) * Sargybiniu galima tapti pildant anketą arba pirkti (norint pirkti reikia susisiekti su direktoriumi discord'e) * Sargybiniui yra draudžiama eiti į VIP blocką ir juodąją rinką. * Sargybiniui mirus draudžiama grįžti į tą patį PVP. *
 4. Čia bus pateikti žaidėjai negalintys pildyti į sargybinius [nick] [už ką pateko] [bausmės laikas] SimasLTU (SMH) / Grąsinimai nužudyti administratorių realiame gyvenime, reketavimas / VISAM
 5. Sargybos sąrašas ir jų įspėjimai [nick] [įspėjimai] Sargybos direktorė: _dxmea Patyrę sargybiniai: - Sargybiniai: -
 6. Jūsų slapyvardis serveryje?: _dxmea Nusižengusio administracijos nario slapyvardis serveryje?: SimasLTU Kuo nusikalto?: Simas yra sargų dir. bet discord'o neturi. Būsimi praktikantai norės pasikonsultuoti arba paprašyt pagalbos, o mūsų mylimas dir. neturi discord'o. Arba net serverio žaidėjai norės kažko paklausti. Kai priimi anketas, kur žmogus turi su tavimi susisiekt? Discord kontaktų nematau.. Kaip jūs išvis priėmėt jį į pareigas, kai discord'o neturi?? Įrodymai (Būtina):
 7. Sargybinio nick: Everegae Padarytas nusižengimas: FREE ANTRANKIAI. Trenkiau sargui, netūrėjau jokių iešk, nes visada susimokėdavau. Jis mane surakino ir tempė iki jailo ir bandė mane ten įdėti, tampydamas taip ir nenužudė Vaizdo įrašas / nuotrauka įrodantis nusižengimą:
 8. Sargybinio nick: Everegae Padarytas nusižengimas: FREE ITA. nelabai čia ir viskas matosi, bet trenkiau jam, pradėjau bėgt MAX 5sec. sugavo, ir be jokio įspėjimo davė free /ita 2 Vaizdo įrašas / nuotrauka įrodantis nusižengimą:
 9. Sargybinio nick: SMH Padarytas nusižengimas: FREE ITA. Prašė ''strelka'', o ne strėlę (strele). Gal man yra 9 metai ir aš nežinau ką tai reiškia :) ( Taisyklėsę nėra nurodytą, jog galima prašyt ''strelka'') Vaizdo įrašas / nuotrauka įrodantis nusižengimą:
×
×
 • Sukurti nauja...