Jump to content

Rekomenduojamos žinutės

• Savininkas

Šiandieną aprašysiu gan daug atnaujinimų pasidariusių nuo pastarojo karto, tikrai daug gavome atakų, forume bei serveryje, gal dažniau atakuoja foruma, bet nesvarbu, jau viskas praeitį, taigi dabar pristatau 15 atnaujinimų kuriuos padarėme

• Taigi kaip ir visada, klaidų sutvarkymai, buvo sutvarkyta /pay komanda, bet sukūrėme kita komanda /pervesti ir dabar su ją visada reikės pinigus pervedinėti saugiai. Ateityje jeigu busite apscamintas bus komanda /refund, už patiems tos komandos naudojima prarasite 500$.
  • Po to pasikeitė žiauriai serverio dizainas, dėka @Dyzelinas, jis buvo viena kartą jau skridęs bet dėl mano apkrovimo, ir šiaip neturiu laiko ir taip tingiu, jam buvo suteikta laikina prieiga prie viso serverio valdymo (serverio įjungti išjungti, konsolės ar failų valdymo jis neturi) bet jeigu gerai elgsis ir turint admina jis gaus tai.
  • Taigi pasikeitė kasyklos DIRT dizainas

2021-01-03_13.12.19.png

• Dar buvo ištrinta medžių kasykla, dėl to, kad su ja per op gauti pinigus, palikta dirt kasykla, bet po 2 - 4 d sumasčiau įdėti sponge kasyklą vietoi žvėjybos, o žvėjyba bus perkelta į medžių fermos vieta

2021-01-03_13.12.48.png

• Aišku kur buvo medžių ferma yra dekoruojama, bandoma sukurti dizainą bet žėsiu kaip eisis, ateityje įkelsiu nuotraukų peržiurai, o dabar einame prie kamerų, jos buvo irgi perdaromos (asmeniškai man tai negražiai), pasendintos... (ntr ft nes daug reiktu kelt ir daug užimtu vietos mano svetainės saugyklos ir t.t)
  • Pakeistas dizainas einant į kasykla iš kamerų.
  • Pridėtos galvų tekstai, kaip ir rodantys koks tavo alkis, serverio informacija, pingą jūsų ir daugiau...

2021-01-03_13.12.23.png

2021-01-03_13.24.59.png

• Aišku, daugiau pakeitimų ateityje parašysiu nes jau rankas skauda, tai dabar einame prie planų kuriuos žadu padaryt, ir tikiuos bus tai įgyvendinta.
  1. Sukurta galvoju bus nauja serverio valiuta: Bitcoinai, kuriuos gauti galėsite už bug pranešimą, vertimo klaidas, ar pagalba savininkui, perkant paslaugas irgi gausite bitcoinus, pačių jų pirkti nebus galima.

Daugiau planų nežinau. ateityje parašysiu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalytis kitose svetainėse
Guest
Ši tema nebebus atsakoma.
  • Sukurti nauja...