Jump to content

[Nenubaustas] ppk SimasLTU


Rekomenduojamos žinutės

Paskelbta (redaguotas)
  1. Jūsų slapyvardis serveryje?: _dxmea
  2. Nusižengusio administracijos nario slapyvardis serveryje?: SimasLTU
  3. Kuo nusikalto?: Simas yra sargų dir. bet discord'o neturi. Būsimi praktikantai norės pasikonsultuoti arba paprašyt pagalbos, o mūsų mylimas dir. neturi discord'o. Arba net serverio žaidėjai norės kažko paklausti. Kai priimi anketas, kur žmogus turi su tavimi susisiekt? Discord kontaktų nematau.. Kaip jūs išvis priėmėt jį į pareigas, kai discord'o neturi??
  4. Įrodymai (Būtina): 

 

 image0.png.2fc0079ba14df13e4fd800202a3711ec.pngimage1.png.6a96e91c9c0cd8bf08005c3563977e2c.pngimage2.png.5da7f88dc07e2c3385e056980326fe95.png

Redaguotas by _dxmea
Nuoroda į pranešimą
Dalytis kitose svetainėse
  • Savininkas

Sargybinių direktorius užpildydamas anketa turėjo discordą, po serverio ddos atakos jis nebeteko discordo, tai įvyko kai jį priemiau kita diena, po 2 dienu nuo atakos įvykimo sužinojau iš simo kad tėvai nebeleidžia prie discordo, taip, turėčiau jį mesti lauk, todėl klausiau jo ar pareigas kaškam kitam atiduoti, sakė ne, ima atostogas, jis jų nepasiemė, bet anketas jam DRAUDŽIŲ tikrinti be discordo, taip pat turi ir reikalavima, kad PRIVALO ATGAUTI DISCORD KAIP ĮMANOMA GREIČIAU, nu jei neatgaus skris. Gavo jis 1 mėnesį, jeigu per mėnesį nesusitvarkys, teks skraidinti jį.

Turint klausimų galite klausti toliau.

 

Prieš 59 minutes, CookieMilk1 pasakė:

Beje aš dar atsimenu kaip Jis aname projekte būdamas sargyniniu. Jam atsibodo juo būti ir visus vedė į kalėjimą. Kur garantijos, kad ir čia tai nepasikartos?

 

Nu čia jeigu jau taip nutiktu, butu skraidinamas akimirksnių, bei gautu baną iš serverio. Aišku, jeigu sargybinis kitas tai padarytu (ne jo altas) tai jis tvarkytusi, bet dėl to, kad negali prie forumo mūsų prisijungti, bus baudžiamas.

Nuoroda į pranešimą
Dalytis kitose svetainėse
Guest
Ši tema nebebus atsakoma.
×
×
  • Sukurti nauja...