Jump to content

Serverio globalinis perdarimas


Rekomenduojamos žinutės

  • Savininkas

Taigi po labai ilgo laiko laukimo (~ 3 - 4 mėnesių) sulaukėte projekti grįžimo, taigi, projektas bandys vėl išgyventi iki 2022 metu pradžios, jeigu aiški pavyks ir pirksite paslaugas :)

Naujausi atnaujinimai kurie bus žaidime:

  • Dabar bus galima ieškoti paslėptu kodų už kuriuos gausite pinigus bei galimai galite gauti paslaugas. Kodai bus paslėpti po visa kalėjimą. (ČYTINIMAS - BAN iki 1 mėnesio) (Kodų išdalinimas kitiems žaidėjams - MUTE 1 valandai) *Taip pat kodai bus kas savaite keičiami, keičiamos vietos ir patys kodai keisis.)
  • NAUJAS DIZAINAS. Turbūt galvojote kad visas kalėjimas sudaro iš mcprison serverio žemėlapio, dėja ne! Dabar yra statomas naujas kalėjimas, kalėjimo blokai bei kameros.
  • SARGYBA. Turbūt kad jeigu turėsime laiko, galėsime tikrai neblogai sukurti pluginus, kurie bus būtent šiaip serveriui, prisijungimų prie failų serverio negaus net administracijos nariai. Todėl pluginai yra kurti mano ir niekieno kito. ŽINOMA, jeigu kaškas nepavyks, bus naudojama senesnė sargybos sistema.
  • ĮDOMIOS VEIKLOS. Turbūt dauguma iš žaidėjų buvo norėję kažin kažko pažaisti iš mini games. Dabar tokia galimybė bus, tik aišku ne daug mini games bus sukurta, Dabar tai yra neprieinama ir nėra padaryta, bet artimuoju metu tikrai tai bus.

turi klausimų? Prisijunk į mūsų naujajį discord serverį čia > https://discord.gg/aZX8MCuQJz

NUMANOMAS SERVERIO ATIDARYMAS: 2021-05-24

Nuoroda į pranešimą
Dalytis kitose svetainėse
Guest
Ši tema nebebus atsakoma.
×
×
  • Sukurti nauja...